Karwaza Club

Cairo



Lyhyesti

Tyyppi
Nightclub
Paikallinen vinkki
Vieraile ystävien kanssa, niin ryhmäkokemus on nautinnollisempi.

Karwaza Club on vilkas yökerho, joka sijaitsee osoitteessa niledragon boat, 23 Nile Street, Oulan kaupunginosassa Al Gizassa, Gizan kuvernoraatissa Egyptissä. Tämä paikka nauttii Kairon yöelämän vilkkaasta tunnelmasta ja tarjoaa monenlaisia cocktaileja, mikä tekee siitä houkuttelevan kohteen niille, jotka haluavat viettää vauhdikkaan illan ystävien kanssa. Yökerhoksi ja kiinnostavaksi kohteeksi luokiteltu Karwaza Club tarjoaa ryhmille sopivan ympäristön ja parantaa näin yhteistä sosiaalista kokemusta. 56 arvostelun perusteella saatu 3,8:n arvosana kertoo energian ja viihteen yhdistelmästä, mikä tekee klubista monipuolisen vaihtoehdon illanviettoon. Klubi ei ole erikoistunut ulkoterassiin, vaan keskittyy luomaan eloisan sisätilan, jossa asiakkaat voivat nauttia musiikista ja juomista viihtyisässä seurassa.

Karwaza Clubin sijainti Gizassa tekee siitä helposti saavutettavan sekä paikallisille että kaupungin kulttuuri- ja sosiaalitarjontaan tutustuville matkailijoille. Klubi palvelee ensisijaisesti niitä, jotka etsivät mukaansatempaavaa yöelämänviettopaikkaa. Sen cocktailvalikoima lisää paikan houkuttelevuutta. Tunnelma on suunniteltu viihtymistä varten, jotta asiakkaat voivat viettää ikimuistoisen illan musiikin, naurun ja yhdessäolon merkeissä.

Usein Kysytyt Kysymykset

Karwaza Club sijaitsee osoitteessa niledragon boat, 23 Nile Street, Oula, Al Giza, Giza Governorate, Egypt.
Karwaza Club on yökerho, joka on kiinnostava kohde Gizan vilkkaassa yöelämässä.
Karwaza Clubin keskimääräinen arvosana on 3,8 yhteensä 56 arvostelusta.
Kyllä, Karwaza Club sopii ryhmille, ja sen eloisa tunnelma on täydellinen seurusteluun.
Karwaza Club tarjoaa valikoiman cocktaileja.
Karwaza Club keskittyy ensisijaisesti sisätiloihin eikä ole erikoistunut ulkoterassiin.
Karwaza Club on ensisijaisesti yökerho, joten se sopii paremmin aikuisryhmille kuin perheille.
Varauksista kannattaa tiedustella suoraan Karwaza Clubilta, etenkin suurten ryhmien kohdalla.
Karwaza Club sijaitsee Oulan kaupunginosassa Al Gizassa Egyptissä.
Tiedustele Karwaza Clubilta suoraan mahdollisista erityisistä pukeutumisvaatimuksista.

Parasta tekemistä: Cairo

Näytä kaikki →

Luotetut paikalliset oppaat, joita lukee miljoonat joka kuukausi

  • 2006 verkossa vuodesta
  • 26.2M sivun katselua kuukaudessa verkostossa
  • 14 Valitse kieli

180+ kohdeopasta, yksi verkosto

Jokainen opas kattaa yhden kohteen omalla verkkosivullaan, tapahtumilla, ravintoloilla, tekemisillä ja majoituspaikoilla valittuna paikallisista suosituksista.

My Guide Network Locations

Läheiset kohteet

Lisää oppaaseeni

Lisää matkasi päivämäärät, jotta voimme sijoittaa tämän oikealle päivälle, tai tallenna se myöhempää varten.

Lisätty matkaasi Lisätty päivään {[{trip.toast.day}]}, AamuIltapäiväIlta Tallennettu matkaasi Jo matkassasi Siirto tallennettu matkaasi Tallenna matkasi saadaksesi tuoreita ehdotuksia Yövyt kohteessa {[{trip.toast.label}]} Tukikohta tyhjennetty Matka poistettu Linkki kopioitu Matkasi tallentaminen epäonnistui Jotain meni pieleen, yritä uudelleen